3 Nisan 2012 Salı

nunu's Birthday "1 Nisan"


Şaka gibi bir günde annesi ve babasına sürpriz yapan moda aşığı bir kız çoçuğu nunu doğmuş =) moda tutkunu, görsellik anlamında her konuda bir yeteneği olduğu düşünülen nunu doğum gününde ne mi giymiş, doğum günü partisi nasıl mı geçmiş ve en önemlisi o güzel pastasına da tasarımcı gözüyle el atmış mı hepsinin cevabı işte bu yazıda sizlerle =))

doğum günü kızı olarak siyah kendinden taşları olan kadife kumaştan yapılmış sırt kısmı tülle kombin edilmiş bir Mango elbisesi giydim :)
(bu yaşımda kendi tasarımım bir cici giymedim ama bu da güzel oldu bence :) )

bu seneki doğum günümde kendi tasarımım elbise giymedim ama nunu bu yaratıcılığını bu sefer pastasında kullandı :) kendime göre şu şekilde olmasını istediğim pastayı yaratma düşüncesi kolaydı ama hayata geçirmesi çok da kolay olmadı ... çünkü istediğim mum ve harf kurabiyeleri bulamadım ... özellikle mumlar için aramadığım sormadığım yer kalmadı diyebilirim. eğer bu yazımı okuyanlar arasında bu mumlardan nerden bulabileceğimi bilen varsa lütfen söylesin :)
mumları bulamayınca iş başa düştü ve araştırmalarım sonucu kendi mumumu kendim yaptım, bu mumları hayata geçirmemde ve harf kurabiyeleri yapmamda bana yardımcı olan biricik arkadaşım herşeyim ÜMRAN'a çooook teşekkür ederim .... Bu isteğimi gerçekleştirmemde benimle birlikte o da çok çabaladı ...

ve artık nunu sussun sizi doğum günü partisinin detaylarıyla başbaşa bıraksın ;) 
nunu's fashion ve nunu severlere iyi eğlenceler :)))

(p.s: iyiki doğmuşum bu yeni yaşımda benimle birlikte olan ve beni ne kadar sevdiklerini tekrar hatırlatan değerli arkadaşlarıma çooook teşekkür ederim ) 


muhteşem pastam =)                                                                     marilyn ve nunu
pastanın perde arkası şef sonerle =)

4 yorum:

 1. çok basarılı tebrıkler ... umran

  YanıtlaSil
 2. Elbisen çok hoş çok beğendim bebeimm ve ayrıca çokta yakışmış sana nunucum =)

  YanıtlaSil
 3. çok teşekkür ederim ümoşcum =))

  YanıtlaSil
 4. gülşahcımm canım çokk teşekkür ederimm ee şah'ın butiği de beğendiyse nunu başarılı bir seçim yapmış yani ;)
  o zaman bu yazımı okuyan herkes mutlaka buraya bakmalı ne diyorum o zaman tık tık :) http://www.sahlamoda.blogspot.com/

  YanıtlaSil